0
Twój koszyk jest pusty.

Wysyłka zestawów CO2 GRATIS przy wpłacie na konto.


Zamówienia prosimy składać na maila fajnarybka.krk@interia.pl 

 

Po otrzymaniu Państwa zamówienia otrzymacie Państwo paragon proformę w celu opłacenia przy wpłacie na konto oraz wysyłki za pobraniem . 

 

 

Koszty wysyłki : 

Przy wpłacie na konto - Gratis 

Pobranie  - 25,00 zł 

Odbiór osobisty - 0 zł 

 

Zestaw Aquario CO2 standrd z pełną butlą 

Zestaw BLUE Standard to kompletny system CO2, który jest gotowy do użucia praktycznie zaraz po wyciągnięciu z pudełka. Sercem zestawu jest kompaktowy reduktor stworzony z myślą o akwarystyce, wyposażony w zintegrowany metalowy licznik bąbelków oraz zaworek precyzyjny. 

 

Cena zestawu z butlą : 

2 litry -  439 zł 

5 litórw  -  509 zł 

8 litrów  -  539 zł 

 

Zestaw Aquario CO2 standrd z pełną butlą

 

 Zestaw BLUE Professional to kompletny system CO2 z elektrozaworem, który jest gotowy do użucia praktycznie zaraz po wyciągnięciu z pudełka. Sercem zestawu jest kompaktowy reduktor stworzony z myślą o akwarystyce, wyposażony w zintegrowany elektrozawór, metalowy licznik bąbelków oraz zaworek precyzyjny.

 

Cena zestawu z butlą :

2 litry - 519 zł

5 litórw - 579 zł

8 litrów - 599 zł

 

 

 

Zestaw Aquario CO2 standrd z pełną butlą

 

 Kompletny zestaw Aquario BLUE Exclusive to jeden z najbardziej rozbudowanych systemów przeznaczonych do podawania dwutlenku węgla. Wyposażony w PH Kontroler wraz z sondą, w sposób automatyczny mierzy oraz utrzymuje ustawione pH wody akwariowej.

 

Cena zestawu z butlą :

2 litry - 919 zł

5 litórw - 959 zł

8 litrów - 989 zł

 

 

 

Aquario BLUE TWIN Professional - podwójny zestaw CO2 

 

Podwójny zestaw BLUE TWIN Professional to kompletny system CO2 z elektrozaworem, który jest gotowy do użycia praktycznie zaraz po wyciągnięciu z pudełka. Sercem zestawu jest kompaktowy reduktor stworzony z myślą o akwarystyce, wyposażony w zintegrowany elektrozawór, metalowe liczniki bąbelków oraz zaworki precyzyjne i przeciwzwrotne.

 

Cena zestawu z butlą :

 

2 litry - 539 zł

 

5 litórw - 599 zł

 

8 litrów - 609 zł